Мектеп төлқұжаты

Зеренді ауданының білім беру мекемесі

«Баратай негізгі мектебі» ММ паспорты

01.09.2019ж.

1. Білім беру мекемесінің атауы (заңды құжаттарға сәйкес): Зеренді ауданының білім беру мекемесі «Баратай негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі
  2. Мектептің құрылуының қысқаша тарихы (қай жылдан бастап аталған статуста жұмыс істейді, қандай негізде ұйымдастырылды): Ақмола облысы Зеренді ауданының білім бері мекемесі «Баратай негізгі мектебі»ММ 1993 жылдан бастап жұмыс істейді.
  3. Білім беру мекемесінің директорының тегі, аты, әкесінің аты, білімі, санаты, еңбек өтілі, соның ішінде жетекші лауазымында: мектеп директоры Садвакасова Толқын Қабдырахмановна , білімі – жоғары , 2004ж. Е.А.Бөкетов атындағы Қарағанды Мелекеттік университеті, химия мұғалімі, санаты -І, педагогикалық еңбек өтілі-29  жыл , жетекші лауазымында –8 жыл.
  4. Білім беру мекемесінің  жылдық бюджеті млн мың, соның ішінде:
  • еңбекақы қоры : 13912610,52
  • күрделі жөндеу: жүргізілген жоқ
  • оқу-материалды базасын дамыту: млн. мың. теңге
  1. Білім беру мекемесінің материалдық-техникалық базасының мінездемесі: ғимарат саны, ғимарат қабаттылығы, жалпы ауданы, жылыту жүйесінің түрі (автономды түрде , жанарамай түрі мен шығынын көрсету),  су құбыры (септик болған жағдайда көлемін көрсету), жобаның күштілігі, жаңа модификация кабинеттерінің бар болуы:
  2. Мектеп 1993 жылы салынған жалпылама ғимаратта орналасқан.

Ғимарат саны – 1

• Қабаттылығы - екі қабатты
  • Жалпы алаңы   1688 кв.м құрайды.
  • Барлық ғимараттың жұмыс алаңы 1500кв.м  құрайды.
  • Кабинеттер мен зертханалардың жалпы алаңы 788кв.м құрайды.
  • Орталық жылыту жүйесі-автономдық
  • Су құбыры – скважина (құдық)
  • Жергілікті су құбыры - 6 м. куб.
  • Жаңа модификациядағы сынып жоқ

6.Оқушылар контингенті (даярлық тобы бөлек,  1-ден 9) сыныптарға дейін бөлек барлығы 39 оқушы, оның ішінде мектепке дейінгі сыныпта 3, 1-сыныпта -6 оқушы. 1-4 сыныптар – 18 оқушы,  5-9 сыныптарда -21.

Оқыту тілі–қазақша.

Сынып-кешен саны - 3, барлығы - 9 сынып және 1даярлық тобы оқытылады.

7.Тамақтануды ұйымдастыру - мектепте асхана жұмыс істейді, ыстық тамақ ұйымдастырылған, буфет жоқ.

Барлығы 39 оқушы тамақтанады, 100 % қамтылған, соның ішінде ыстық тамақ - 39 оқушы, буфет - жоқ.

Тегін тамақтану, соның ішінде тұрмысы аз қамтылған отбасының және патронаттық тәрбиедегі  балалары - 10 оқушы, тұрмысы аз қамтылған отбасының және патронаттық тәрбиедегі  балаларды тамақпен қамту – 100%.

8. Жалпы оқу қоры  (сомасы, мектепке кеткен шығын сомасының пайызы): Жалпы оқу қоры -.... млн.  мың. теңгені құрайды.

9. Кадр құрамы.

Барлық қызметкерлер саны – 25 адам, оның ішінде педагогикалық – 12. Педагогикалық қызметкерлердің сапалы құрамы:

білімі бойынша:

жоғары білімді  9   мұғалім,

орта кәсіби біліммен -  3 мұғалім,

орта -0   ,

санаты бойынша:

жоғары санатты -0,

бірінші санатты -6,

екінші санатты  -1,

санатсыз –5

10.  Оқушылардың оқу жетістіктері (оқу тәрбие, спорттық):

Биылғы оқу жылында «Ақбота»  Республикалық интеллектуалдық марафонына мектебіміздің 3-8 сыныптар арасынан 15 оқушысы қатысты.

Кенжеболат Арай

Каримжанова Мадина

Айкимбаев Серик

ІІІ

«Кенгуру-математика для всех»  халықаралық интеллектуалды конкурсының жеңімпаздары

Жолдубаев Абай

Тақау Мақсат

3.

Сыздық Омар

4.

Сейтқали Гүлзана

ІІ

Теміржан Диана 3-сынып оқушысы: «Дарабоз» оқу орталығының ұйымдастыруымен Республикалық «Ардақты әжем» конкурсына қатысқаны үшін сертификатпен марапатталды.

Қазақстан Республикасы «Өнеге» интеллектуалды білім порталы ұйымдастырған «Мың алғыс саған, Ұстазым!» байқауына қатысып бас жүлде иеленді.

Халықаралақ « ХХІ ғасыр көшбасшысы» білім порталы ұйымдастырған қашықтық математика олимпиадасынан ІІ орын алды.

Зерделі-Интеллектуалды білім порталының ұйымдастыруымен Қазақстан Республикасындағы дарынды оқушылар арасында өткізілген «Ауылым-алтын бесігім» байқауына белсене қатысқаны үшін марапатталды.

Жолдубаев Абай 4-сынып оқушысы: халықаралық дәрежедегі ұйымдастырылған «Олимпис» сайысында 1-ші орынға ие болды. «Русский медвежонок» сайысына қатысып ең жоғары 120 ұпай алғаны үшін Абай І-ші орынға ие болды және бұл сайыстың нәтижесі бойынша жүлделі сыйлыққа- «Тәтті алма» ертегілер жинағына ие болды.       Клепцова Виктория  Аудандық «Абай оқулары» І орын

«Нио» интелектуалды олимпиадасына қатысқан оқушылар:

Кенжеболат Арай

Қазақстан тарихы

Ташмағанбетова Ж.Қ.

Кадиржанова Аружан

Қазақстан тарихы

Ташмағанбетова Ж.Қ.

І

11. Проблемалар (3-4 басты проблемаларды көрсету):

1. Модификациядағы жаңа кабинеттер қажет;

2. Интербелесті тақта қажет;

Мектеп директоры:                     Садвакасова Т.К.

Қосымшалар: