Педагогикалық кеңестің кезекті отырысы өткізілді

02.04.2019

Баратай негізгі мектебінде 20 наурыз күні "Сапалы білім-уақыт талабы" тақырыбында кезекті педагогикалық кеңестің отырысы өткізілді. Пед.кеңеске мектептің бүкіл ұстаздары қатысты. Оқу ісінің меңгерушісі Искендирова Сұлушаш Ауталиповна ІІІ тоқсан қорытындысы бойынша жасалған жұмыстары туралы есебін берді. Сондай-ақ әдіс бірлестігінің жетекшілері өздерінің бірлестіктері бойынша жасалған іс-шаралары туралы есептерін берді. Информатика пән мұғалімі Искендир Гульмира Алимовна "Информатика пәні бойынша үштілділікті меңгеру әдітері" тақырыбында баяндама жасады. Пед,кеңестің соңында мектеп психологі Тажибаева Зауреш Куанышбековна "Көңілі көтеріңкі ұстаздың- еңбегі де жемісті" тақырыбы бойынша психологиялық тренинг өткізді.